Video Poker

Video Poker to wyjątkowa kombinacja klasycznej gry w pokera i automatu typu one-armed bandit, która pojawiła się już w 1970 roku. Obecnie istnieje wiele różnych interesujących odmian video pokera, z których warto wspomnieć chociażby o Bonus Poker, All American i Double Double. Największą popularnością wśród stałych graczy cieszy się jednak odmiana Jacks or Better.

Zasady gry w Jacks or Better są podobno do tradycyjnego pokera, choć nieco mniej skomplikowane. W skrócie: Na początku dostajemy 5 kart, dowolną z nich możemy wymienić. Zadaniem gracza jest skompletowanie takich kart, które zapewnią zwycięski układ, czyli przynajmniej parę waletów. Wysokość wygranej zależy tabeli wypłat – w każdym kasynie jest ona inna, mogą się one różnić też w konkretnych wersjach pokera wideo.

Co ciekawe Jacks or Better posiada opcję gry bonusowej znaną Wam na pewno ze slotów. Daje nam ona szansę na pomnożenie wygranej i w skrócie polega na wytypowaniu koloru zakrytej karty. Funkcja gamble pojawia się zawsze po wygranej rundzie, jednak nie mamy obowiązku z niej korzystać.

Dodaj komentarz