Retro Reels – klasyka slotowa

Jeśli jesteś miłośnikiem maszyn do gry, ale znudziły ci się już na siłę udziwniane tytuły typu Booty Time, Mad Hatters, Spinata Grande czy Golden Shamrock, gdzie zamiast zwykłych symboli są kowboje, skrzynie skarbów, diamenty i inne wynalazki, Retro Reels powinno ci przypaść do gustu. To nowy, prosty automat do złudzenia przypominający klasyczne maszyny wrzutowe, które przed laty stały niemal w każdej knajpie.

Retro Reels to oczywiście duża gratka nie tylko dla osób, które tęsknią za starymi, dobrymi latami 90. oraz tych, którym z trudem przychodzi przekonanie się do innowacyjnych internetowych automatów, ale też dla miłośników elegancji i prostoty. W Retro Reels mamy pięć kolumn, trzy rzędy i 20 linii wygrywających, a losowane symbole przedstawiają standardowe owoce (wiśnie, śliwki itd.), cyfry „7” i znak dolara. Najbardziej opłacalny jest układ pięciu dolarów, chociaż wysoką nagrodę wygrywamy też, jak wypadną nam niebieskie albo czerwone cyfry 7. Retro Reels w wersji uproszczonej nie zawiera bonusowej opcji o nazwie gamble. Znajdziemy ją jednak w jednej z bardziej zaawansowanych odmian tej gry: Retro Reels Extreme Heat.

Automat Retro Reels zadebiutował na rynku niedawno, kilka tygodni temu, dlatego wiele e-kasyn jeszcze go nie udostępnia, ale jeśli masz ochotę spróbować w nim swoich sił, możesz to zrobić tu: https://admiralspot.com/pl/.

Dodaj komentarz