EuroMillions kontra inne europejskie loterie liczbowe.

Europa obfituje w wiele atrakcyjnych loterii liczbowych, które dostarczają swoim graczom niezapomnianych emocji oraz umożliwiają zdobycie ogromnych wygranych. Jeśli jednak myślisz, że udział w tych loteriach wymaga od Ciebie podróżowania po kontynencie w celu zakupu losów – jesteś w błędzie. Masz komputer lub smartfon z dostępem do Internetu? To możesz stać się pełnoprawnym graczem! Powalczysz o te same nagrody gwarantowane i te same kumulacje, jakie czekają na graczy w grze stacjonarnej. Zagrasz wedle tych samych reguł gry. Nie się zatem nie zmienia – poza mało czasochłonną i bardzo wygodną formą gry. Zagrasz bowiem bez wychodzenia z domu, bez stania w kolejkach do kolektury, siedząc wygodnie w fotelu i typując numery lotto.

Jakie europejskie loterie liczbowe są szczególnie godne uwagi? Te najbardziej znane to Eurojackpot, Brytyjskie Lotto, SuperEnalotto oraz EuroMilions. Zwłaszcza ta ostatnia loteria przyciąga ogromne rzesze graczy, a to za sprawą wielkich wygranych. Wspomniane loterie liczbowe oferują graczom atrakcyjne wygrane gwarantowane, ale także znacznie większe kumulacje – a te najwyższe czekają właśnie na graczy w EuroMillions. O jakich wygranych mowa?

Loteria EuroMillions (dostępna tutaj: https://lottopark.com/pl/graj/euromillions/) oferuje graczom aż 13 poziomów nagród, z czego gwarantowana wygrana I stopnia wnosi aż 17 milionów euro. Jednak prawdziwą gratką są kumulacje, w których główne wygrane sięgają aż 190 milionów euro. Taki jest bowiem górny limit kumulacji. Dla porównania – najwyższe dotychczasowe kumulacje w innych wspomnianych loteriach liczbowych są następujące:

– w UK Lottery – 66 milionów funtów

– w SuperEnalotto – 178 milionów euro

– w Eurojackpot – 90 milionów euro

Co zatem należy zrobić, aby zostać wielkim wygranym w EuroMillions? Wystarczy założyć konto gracza na stronie internetowej oferującej dostęp do gry online, po czym wytypować numery lotto, samodzielnie je skreślając lub grając na chybił trafił. W EuroMillions wymagane jest skreślenie 5 numerów głównych z puli 50 liczb oraz dwóch numerów dodatkowych z puli 11 liczb. Potem nie pozostaje nic innego, jak poczekać na wtorkowe i piątkowe losowanie oraz poznać wyniki i wygrane lotto.

Dodaj komentarz